درباره ما

اسباب بازی و سرگرمی از جمله ملزومات دوره هایی از از زندگی اغلب انسانهاست. همه ما خاطرات شیرینی از دوران کودکی و اسباب بازیهای رنگارنگ خود داریم. فارغ از سطح کیفی و عملکردی و به اقتضای سن کودکی، اسباب بازیها همیشه برای کودکان هر نسل جذاب و ستودنی بوده اند. امروزه با توجه به وسعت و تنوع عرضه کالاهای سرگرمی که بخش مهمی از آن اسباب بازی می باشد، وجود مجموعه هایی توانمند در تدارک و عرضه کالاهای متنوع این دسته ضروری است.

فروشگاه آنلاین ایران توی با مدیریت سید مهدی کارپرورفرد مجموعه ای جهت عرضه اسباب بازیهای با کیفیت با قیمت های مناسب و خدمات شایسته به مشتریان می باشد. در این مجموعه ارائه قیمتهای مناسب در کنار خدمات قبل از فروش ( شامل ارائه راهنمایی و مشاوره، ارائه نظرات کارشناسی، تامین کالای مورد تقاضای مشتریان) و خدمات پس از فروش (شامل تضمین ارائه سالم کالا به مشتریان و تعویض کالا در صورت نارضایتی مشتریان) از مهمترین اهداف ما می باشد.

گلچین بهترین اسباب بازیها با مناسب ترین قیمت ممکن و عرضه همزمان حضوری و اینترنتی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در قبل و بعد از خرید از ویژگیهای بارز مجموعه ایران توی استور می باشد.