بازی فکری و آموزشی

در حال نمایش 1–12 از 39 نتیجه

بازی چیست ؟

در تعریف بازی به این معنی است که : فعالیت های جسمی و ذهنی که هدفی را دنبال می کند به صورتی که می تواند فردی یا گروهی باشد، کودکان یا نوجوانان از انجام بازی (بازی های رایانه ای ، بازی فکری و آموزشی و ….) کسب لذت می کنند و معمولا بازی برای برآورده شدن نیازهای کودکان ونوجوانان اعم از روحی و روانی می باشد. کودکان با بازی کردن بعضا می توانند نقاط قوت و ضعف خود از جمله تمایل به فرمان دادن یا فرمان بردن، تهاجم یا تسلیم، اجتماعی بودن را درک کنند.

بازی را می توان در فعالیت جسمی یا ذهنی هدفدار دید که بصورت فردی یا گروهی طراحی شده است، که معمولا طراحان بازی در طراحی بازی خود کسب لذت و برآورده شدن نیازهای کودک توجه میکنند. والیدیین می توانند با طرز بازی کودکان ، نقاط قوت و ضعف کوذکان خود را از جمله تمایل به فرمان دادن یا فرمان بردن، تهاجم یا تسلیم، اجتماعی بودن یا منزوی بودن و همچنین احساسات دوستانه یا خصمانه، افسردگی یا شادی، امیال و آرزوهای خود را از طریق بازی می توان شناخت. بازی، رشد عاطفی، اجتماعی ،جسمانی و ذهنی کودک را به ارمغان می آورد.

اگر بازی به درستی انتخاب شود (بازی های رایانه ای ، بازی فکری و آموزشی و ….) می تواند در رشد عاطفی و اجتماعی کودک نقش مثبتی داشته باشد ، بازی ها مخصوصا بازی فکری و آموزشی می توانند در ارتقا نیازی های اجتماعی و نیاز به برتری جوئی و بروز احساسات و عواطف، ترس و تردیدها و برو‌نگری را در کودک ارتقاء می‌دهد و مشخص می کند.

بازی در رشد اجتماعی کودک نیز تأثیر ویژه ای دارد و بازی ها معمولا موجب ارتباط کودک با محیط بیرون، شکوفایی استعدادهای نهفته درون آن ها و بازی مخصوصا بازی فکری و آموزشی باعث بروز خلاقیت در کوردکان میشوند، همچنین بازی ها موجب این می شوند که همکاری، همیاری و مشارکت در کودک فعال بگردد. همچنین موجب همانندسازی با بزرگ‌ترها شده و کمک می‌کند که کودک شکست را بطور واقعی تجربه کند.

بازی در رشد جسمی کودک نیز تاثیر دارد و باعث رشد و هماهنگی دستگاه‌ها و اعضای بدن و تقویت حواس کودک می شود  و بازی فکری و آموزشی باعث توانمندی فکری و بدنی در کودکان و نوجوانان می‌شود.

نقش بازی در رشد ذهنی کودک انکارناپذیر است. رفتار هوشمندانه را تقویت می‌کند و اگر میخواهید فرزندی داشته باشید که خلاقیت و هوشمندی را همزمان داشته باشد و زمینه‌های لازم جهت یادگیری زبان و رشد هوشی و تفکر کودک در کودک یا نوجوان فراهم شود باید در انتخاب بازی هایی که انجام می دهد باید دقت لازم را داشت.

آنچه که از بازی‌ فکری و آموزشی مخصوصاً «کاربرد آن در فلسفه و کودک» مورد نظر است، نقش بازی در رشد و تقویت ذهن کودک می‌باشد که با استفاده از ابزارهای مورد نظر (اسباب‌بازی، داستان، فیلم، کارتون، عکس…) به ارتقاء رشد فکری او کمک می‌کند.

حراج!

بازی فکری و آموزشی

بازی فکری کاپوچین

84,000 تومان 75,000 تومان
حراج!

بازی فکری و آموزشی

بازی فکری Uno

20,000 تومان 15,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

بازی فکری و آموزشی

بازی ال کاپیتان (EL CAPITAN)

80,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

بازی فکری و آموزشی

بازی فکری اُوو (OVO)

101,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

بازی فکری و آموزشی

بازی فکری گلوبز (GLOOBZ)

120,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

بازی فکری و آموزشی

بازی فکری پیلوس کلاسیک (PYLOS)

120,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
120,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
120,000 تومان